Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia TDI migająca kontrolka żarzenia.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia TDI migająca kontrolka żarzenia.

    Zamieszczone przez sew1981
    Podobno dużo częsciej się psują, elektronika, czujniki różne...itp,
    dzis sam bylem świadkiem jak w passacie b6 2.0 tdi (140 km)...padło totalnie smarowanie (podobno dól silnika jest kiepski)
    podobno to wałęsa przez płot przeskoczył... dół silnika jest taki sam jak w 1.9, mam tu na myśli blok silnika, cała reszta jest inna. Swoim BKD zrobiłem ponad 140 tyś km i wymieniałem w silniku tylko olej z filtrami. W początkowych egzemplarzach produkcji, 2003,2004 rok bywały przypadki pękających głowic, później to poprawiono, aczkolwiek problemu nie rozwiązano całkowicie, ponieważ w jakimś tam ułamku procenta usterka nadal występuje. W porównaniu do 1.9 turbina nie jest tak trwała, poza tym silnik to udana konstrukcja, jednak pod względem bezawaryjności nieco lepiej wypada 1.9...

  • #2
    Octavia TDI migająca kontrolka żarzenia.

    Mam problem. Po rozruchu, po ok. 10 sekundach na wyświetlaczu zaczyna migać kontrolka od żarzenia, miga cały czas i nie gaśnie. Ma ktoś pomysł co z tym fantem zrobić??

    Komentarz


    • #3
      ...podjedz na komputer, masz zapamietany blad.
      T4 CARAVELLE AXG 150PS/295Nm
      SEAT ALHAMBRA BLT 180PS/385Nm
      Zuzycie paliwa

      Komentarz


      • #4
        wuj_stach, sprawdź to:

        Forum - Octavia Club Polska
        Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

        Komentarz


        • #5
          Ok wielkie dzięki za info. Byłem wlaśnie sprawdzić te światła i wszystko jest ok, i kontrolka teraz tez już nie mruga widzę, że za autami to ciężko trafić.

          Komentarz


          • #6
            wuj_stach, Ok, że wszystko wróciło do normy a człowiek ma wiedzę na przyszłość
            Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

            Komentarz


            • #7
              sprawdz żarówki w tylnych lampach albo czujnik stopu padł!

              Komentarz


              • #8
                automat stopu mowi goodbye
                Auto jest Bogiem, a prędkość nałogiem.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X